לפרטים נוספים חייגו: 077-996-8899
דניאל מתת תכשיטים
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
אודות

אודות

 "דניאל מתת תכשיטים" היא חברה לתכשיטי יהלומים בבעלות משפחתית, אשר הוקמה בשנת 1987. אנו מתגאים במסורת ארוכה של תכשיטי יוקרה איכותיים וייחודים ובהענקת שירות ללקוחותינו כבר למעלה מ-25 שנה. הייחודיות שלנו משתקפת במפעלנו בו אנחנו מייצרים ומתאימים אישית את מוצרינו ללקוחות שלנו.

מתחם ליטוש היהלומים שלנו בו חומרי הגלם המובחרים מובאים לכדי שלמות. לכבוד הוא לנו להזמינכם לבקרנו באולם התצוגה אשר מכיל מבחר תכשיטים רחב, יהלומים ואבני חן.כל יהלום מגיע עם תעודת בינלאומית והערכת שווי לצרכי ביטוח.  אנחנו מובילים בענף לא רק בזכות תודעת שירות הלקוחות הגבוהה בזמן המכירה אלא גם בזכות מחויבותינו להעניק שירות לאחר המכירה. 

אך הסיבה העיקרית המעודדת את לקוחותינו לשוב הינה איכות המוצר הגבוהה וכמובן מחירינו האטרקטיביים. אולם התצוגה שלנו ממקום במתחם הבורסה ברמת גן. טבעות אירוסין היא מתנה שמעניק החתן המיועד לכלה המיועדת במהלך טקס האירוסין או בזמן ההצהרה על אירוסי הזוג.

ישנה סמליות רבה בהענקת טבעת אירוסין. הטבעת הזאת מבטאת מחויבות של בני הזוג זה לזו ומבטאת את השאיפה לחיים מאושרים בצוותא יהיה במזל טוב שלה טבעות אירוסין היא עניין חשוב. ההשקעה בטבעת כזאת תת כותרת לכתבה הענקת טבעות אירוסין דווקא השתרשה במסורת העולמית בכלל והיהודית בפרט רק במאות השנים האחרונות. לפני כן היה נהוג להעניק לכלה מתנות יקרות ערך, אבל לאו דווקא טבעת. לעיתים היה מדובר בכלי כסף או 

אולם תצוגה