לפרטים נוספים חייגו: 077-996-8899
דניאל מתת תכשיטים
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
האדר שולחני copy copy copy copy

צמידי טניס

מיין לפי:
סה"כ מוצרים

צמיד הטניס הוא צמיד אלגנטי, מעניין ויוקרתי. צמיד טניס הוא כינוי לצמיד יוקרתי המשובץ יהלומים, העדי הזה הוא אחד הצמידים היוקרתיים שניתן למצוא כיום ואחד המעניינים שבהם. לא מעט סלבריטאים, כוכבים ובעלי הון נוהגים לענוד על פרק ידם צמיד כזה. 

צמיד טניס איכותי הוא אחד התכשיטים הבולטים ביותר. יש לו שני מאפיינים:

  1. ראשית – זהו עדי המשמש גברים ונשים כחד.
  2. שנית – עצם הענידה שלו על פרק היד מבליטה אותו יותר מאשר כל תכשיט אחר מסוגו.

צמיד טניס – על שום מה

ישנם סיפורים ואגדות אורבניות שונות הרווחים בציבור. המשותף לכל אלה הוא שהם מנסים להסביר מקור של כינוי או מנהג מסוים. כזה הוא הסיפור על טניסאית מפורסמת בשם כריס אברט, שבאחד מהמשחקים החשובים ביותר בקריירה שלה ביקשה לעצור את המשחק על מנת לחפש צמיד שאבד לה. מציאת הצמיד והצילומים שלו גרמו לכאורה להשתרשות הכינוי "צמיד טניס" לאותו עדי. מבלי להתייחס למידת הנכונות של הסיפור, אפשר לומר כי השילוב בין המראה היוקרתי של הצמיד הספציפי שבו מדובר לבין שמו של הספורט היוקרתי ביותר עושה את שלו. צמיד טניס נחשב לצמיד היוקרתי המבוקש ביותר.

חומרי גלם

אחד הדברים המעניינים שניתן לומר על צמיד טניס הוא שהתכשיט הזה, שהפך לכל כך מבוקש בשנים האחרונות, יכול לבוא במגוון רחב של צירופים וחומרים. מגוון זה גורם לכך שטווח המחירים של צמיד טניס הוא רחב מאד.

זהב, כסף ויהלומים: צירוף חומרים ידוע ומקובל הוא הצירוף של צמיד זהב עם יהלומים המשובצים בו זה לצד זה. השילוב של הזהב והיהלומים גורם לנם לנצנץ כמעט צמיד. צמידים מסוג זה נפוצים מאד – אבל גם יוקרתיים למדיי. ניתן למצוא צמידי טניס במחירים זולים יחסית. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי הצמיד שנרכש עשוי להיות מורכב מחומרים פחות יקרים מאלה שצוינו לעיל. גם האבנים היקרות השוזרות את הצמיד עלולות להיות מחומרים שאינם תואמים את המראה היוקרתי והיומרניות של צמיד טניס. לפיכך מומלץ תמיד לרכוש תכשיטים, ובעיקר תכשיטים יוקרתיים כגון צמיד טניס, אצל בעלי מקצוע מוכרים, איכותיים ובעלי יכולת לעצב את התכשיט בדיוק על פי רצון הקונה.

לחצו כאן למידע נוסף על טבעות אירוסין